Rezultate ”TALANTUL ÎN NEGOȚ” (faza pe Județul Suceava)

gh

Sâmbătă,23.04.2016, s-a desfășurat faza pe Județul Suceava a Concursului Biblic TALANTUL ÎN NEGOȚ 2015-2016, la care au participat 259 de concurenți (235 concurenti la varianta scrisa si 24 la Memorarea Scripturii).

Evenimentul s-a desfășurat la Biserica Penticostală BETEghL nr. 2 din Bosanci, Județul Suceava. Mai jos am postat persoanele care au obținut cele mai bune rezultate, celelalte rezultate vor fi afisate la Bisericile participante.

Faza pe Regionala Suceava (6 județe) va fi in data de  14.05.2016, la Biserica Penticostală din Bivolărie.

 

PROBA CLASICĂ (scris)

 Clasele 2-3  

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Șalar Levi 100 I Emanuel, Burdujeni
2 Grigoraș Diana 98 II Emanuel, Burdujeni
3 Onofraș Leo 98 II Betel, Ițcani
4 Roznovan Denisa 98 II Betel, Ițcani
5 Zaleschi Sara 98 II Sf. Ilie, Suceava
6 Macovei Estera 97 III Mitocul Dragomirnei
7 Curcă Iosua 96,36 III Plopeni, Suceava
8 Galan Otilia 95 M1* Betel, Dumbrăveni
9 Havrștiuc Iosif 95 M1 Mitocul Dragomirnei
10 Volintiru Rebeca 95 M1 Emanuel, Burdujeni
11 Cîmpan Abel 93 M2* Speranța, Suceava
12 Spiridon Tabita 93 M2 Emanuel, Burdujeni
13 Spoială Denisa 93 M2 Betel, Bosanci
14 Spatariu Debora 92 M3* Emanuel, Burdujeni

 * M1, M2, M3 = Mențiune 1, Mențiune 2, Mențiune 3.

Clasele 4-5  

Nr. Crt.  Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Barbacariu Lavinia 100 I Betel, Ițcani
2 Curcă Iulia 100 I Plopeni, Salcea
3 Franciuc Eliza 100 I Mitocul Dragomirnei
4 Iacob Lavinia 100 I Plopeni, Salcea
5 Onofraș Cristi 100 I Betel, Ițcani
6 Paiu Adriana 100 I Plopeni, Salcea
7 Filip Sorin 99,53 II Emanuel, Burdujeni
8 Iacob Sebastian 98,59 III Speranța, Suceava
9 Filip Naomi 97 III Betel, Ițcani
10 Diaconu Naomi 96 III Betel, Salcea
11 Spoială Rebeca 95 M1 Betel, Bosanci
12 Ailioae Simone Ovidiu 93,59 M2 Emanuel, Burdujeni
13 Pamparău Victor 93 M3 Betezda, Dumbrăveni

Clasele 6-7  

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Luculescu Eduard 100 I Plopeni,Suceava
2 Franciuc David 98 II Mitocul Dragomirnei
3 Făgădău Claudia 98 II Betezda Dumbrăveni
4 Filip Adrian 98 II Emanuel, Burdujeni
5 Luculescu Albert 98 II Plopeni,Suceava
6 Pamparău Alexia 98 II Plopeni,Suceava
7 Pamparău Robert 98 II Betel Dumbrăveni
8 Pricop Lidia 98 II Emanuel, Burdujeni
9 Ștefănucă Diana 98 II Betel Dumbrăveni
10 Calujac Luisa 95 III Speranța, Suceava
11 Zetu Flavio 95 III Emanuel, Burdujeni
12 Hrițcu Ruben 95 III Betel Dumbrăveni
13 Luculescu Andrei 95 III Betel Dumbrăveni
14 Pricop Naomi 95 III Emanuel, Burdujeni
15 Filip Damaris 94 M1 Betel, Ițcani
16 Asofronie Ștefan 92,68 M2 Mitocul Dragomirnei
17 Ujeniuc Emanuel 92,28 M3 Speranța, Suceava

Clasele 8-9   

Nr. Crt.   Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Făgădău Loredana 100 I Betezda Dumbrăveni
2 Mihai Anamaria 100 I Betezda Dumbrăveni
3 Popovici Delia 100 I Plopeni, Salcea
4 Tudosanu Tiberiu 100 I Mitocul Dragomirnei
5 Paveliuc Adriana 97 II Siminicea
6 Luculescu Sabina 97 II Plopeni, Salcea
7 Candrea Iosif 97 II Betel, Dorna Candrenilor
8 Franciuc Paul 96 III Mitocul Dragomirnei
9 Fandache Cristina 96 III Betezda Dumbrăveni
10 Stanciu Eliza Elisabeta 96 III Betel, Salcea
11 Alexa Claudia 96 III Betezda Dumbrăveni
12 Cioinea Emanuela 96 III Plopeni, Salcea
13 Pamparău Ionatan 95 M1 Betel Dumbrăveni
14 Clim Otilia 95 M1 Siminicea
15 Istrate Samuel 95 M1 Sf. Ilie, Suceava
16 Țibuleac Violeta-Alina 95 M1 Speranța, Suceava
17 Cîmpan Bianca 94 M2 Speranța, Suceava
18 Istrate Otilia Mihaela 94 M2 Betel Dumbrăveni
19 Croitor Daniela 93 M3 Nr. 1, Bosanci
20 Asoltanei Alexandra 93 M3 Betel Dumbrăveni
21 Nedelcu Simona 93 M3 Mitocul Dragomirnei

Clasele 10-11

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Mihai Cătălina 100,00 I Betezda, Dumbrăveni
2 Popa Cosmin 100,00 I Plopeni, Suceava
3 Filip  Anișoara 97,00 II Emanuel, Burdujeni
4 Havrștiuc Otilia 94,00 III Mitocul Dragomirnei
5 Asofronie Lidia 93,00 M1 Mitocul Dragomirnei
6 Istrate Cristian 92,00 M2 Betel Dumbrăveni
7 Pamparău Costeluș 91,00 M3 Betel Dumbrăveni

18-25 ani   

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Havrstiuc Daniela 100 I Mitocul Dragomirnei
2 Miron Beatrice 100 I Betezda, Dumbrăveni
3 Popa Ruben 100 I Plopeni, Suceava
4 Pavăl Adelina 98 II Betel Dumbrăveni
5 Pamparău Sebastian 96 III Plopeni, Suceava
6 Havrștiuc Cristina 96 III Mitocul Dragomirnei
7 Filip Cornelia 95 M1 Emanuel, Burdujeni
8 Mihai Daniel 95 M1 Betezda, Dumbrăveni
9 Asofronie Emima 93 M2 Mitocul Dragomirnei
10 Pavăl Simona 93 M2 Betel Dumbrăveni
11 Filip Loredana 91 M3 Emanuel, Burdujeni

peste 25 ani

Nr. Crt. 25 +                                       Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Ciubotariu Anișoara 92 I Elim, Șcheia
2 Duciuc Ciprian 82,9 II Ipotești, Suceava

 

MEMORAREA SCRIPTURII

Clasele 4-5

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Sârghi Claudia 419,5 I Betel Dumbrăveni

Clasele 6-7

Nr. Crt.  Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Semeniuc Alessia 430,9 I Speranța, Suceava
2 Cîrlan Laura 429,6 II Nr. 1 , Bosanci

 Clasele 8-9         

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Sârghi Lorena 427,9 I Betel, Dumbrăveni
2 Fandache Cristina 418,4 II Betezda, Dumbrăveni
4 Botezatu Delia 408 III Betezda, Dumbrăveni
3 Balan Beniamin 393,7 M1 Betel, Dumbrăveni

Clasele 10-11 

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Nasaudeanu Tabita 430,2 I Betel, Dumbrăveni
2 Mihăluț Filip 430,2 I Betezda, Dumbrăveni
3 Ujeniuc Veronica 427,6 II Emanuel, Burdujeni
4 Cîrlan Daniela 425 III Nr.1, Bosanci
5 Rodinciuc Cristina 346,2 M1 Mitocul Dragomirnei

 18-45 ani   

Nr. Crt. Nume si prenume Punctaj Premiul Biserica
1 Iacob Iuliana 430 I Betel Dumbrăveni
2 Marteniuc Eugenia 430 I Sf. Ilie, Suceava
3 Mihai Daniel 430 I Betezda, Dumbrăveni
4 Marteniuc Ana 428 II Sf. Ilie, Suceava
5 Adam Anamaria 428 II Betel Dumbrăveni
6  Pamparău Sebastian 426 III Plopeni, Suceava
7 Năsăudeanu Crina 426 III Betel Dumbrăveni
8 Cîrlan Cristina 422,5 M1 Nr.1, Bosanci
9 Craiu Andrei 421,8 M2 Betezda, Dumbrăveni
10 Ciobanu Denisa 420,2 M3 Speranța, Suceava

Editor: Adrian IACOB

 

 

5 gânduri despre „Rezultate ”TALANTUL ÎN NEGOȚ” (faza pe Județul Suceava)”

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s