Rezultatele Concursului Talantul în Negoț, faza pe biserică, 2017

Biserica Penticostală BETEL Dumbrăveni

Varianta ”Clasic”

Clasele 2-3
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Mihai Andrei 84,30 Premiul I
2 Bai Flavio 73,00 Premiul II
Clasele 4-5
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Paval Bianca Nicoleta 89,00 Premiul I
2 Sandu Mario 81,27 Premiul II
3 Sandu Naomi 70,54 Premiul III
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Morisca Marina 86,00 Premiul I
2 Morisca Liviu 80,32 Premiul II
3 Popinciuc Iosif 71,00 Premiul III
4 Boghean Filip 71,00 Premiul III
5 Sandu Ruben 71,00 Premiul III
Clasele 8-9
Nr. Crt. Concurent Punctaj  
1 Luculescu Andrei 96,00 Premiul I
2 Sandu Bianca 96,00 Premiul I
3 Pamparau Robert 96,00 Premiul I
4 Hreceniuc Mihaela 91,00 Premiul II
5 Stefanuca Diana 91,00 Premiul II
6 Mihai Beniamin 90,00 Premiul III
Clasele 10-11
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Pamparau Costelus 93,00 Premiul I
2 Asoltanei Alexandra 93,00 Premiul I
3 Pamparau Ionatan 88,00 Premiul II
4 Istrate Cristian 83,00 Premiul III
5 Agachi Dana 83,00 Premiul III
18-25 ani
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Nasaudeanu Crina 100,00 Premiul I
2 Pamparau Monica 96,00 Premiul II
3 Paval Adelina 96,00 Premiul II
4 Paval Simona 96,00 Premiul II
5 Paval Iuliana 82,32 Premiul III

 

Varianta ”Memorarea Scripurii”

Clasele 2-3
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Pamparau Lorena 263,30 Premiul I
Clasele 4-5
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Vatamanu Diana 345,10 Premiul I
2 Galan Otilia 304,40 Premiul II
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Pamparau Cosmin 355,10 Premiul I
2 Galan Lucian 331,10 Premiul II
3 Sarghi Claudia 255,60 Premiul III
Clasele 8-9
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Andronic Delia 359,00 Premiul I
2 Stefanuca Monica 358,00 Premiul II
3 Paval Dana 358,00 Premiul II
4 Gurita Felicia Elisabeta 326,70 Premiul III
Clasele 10-11
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Sirghi Lorena 359,00 Premiul I
2 Galan Andrei Gabriel 279,60 Premiul II
18-45 ani
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Nasaudeanu Tabita 359,00 Premiul I
2 Adam Anamaria 359,00 Premiul I
3 Sandu Andreea 353,40 Premiul II
4 Nasaudeanu Crina 351,90 Premiul III

 

Biserica Penticostală din Corocăiești

Clasele 2-3
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Varvaruc Rebeca 84 Premiul I
2 Galan Daria 77,23 Premiul II
3 Forfotă Beatrice 65,23 Premiul III
Clasele 4-5
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Alexe Rebeca 62 Premiul I
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Orasanu Eliza 86 Premiul I
2 Galan Iulian 84,96 Premiul II
Clasele 8-9
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Varvaruc Timotei 88 Premiul I
2 Galan Denisa 84 Premiul II

 

Biserica Penticostală din Stamate

Clasele 2-3
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Dragomir Robert 78,92 Premiul I
Clasele 4-5
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Cosuleanu Alexandru Cristian 90,27 Premiul I
2 Dragomir Oana Stefania 86,27 Premiul II
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Cosuleanu Ana Iasmina 96 Premiul I
2 Dragomir Diana Bianca 90 Premiul II
3 Sabie Emanuel 85 Premiul III

 

Biserica Penticostală din Siminicea

Clasele 2-3
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Miron Vacaru Noemi Cornelia 56,2 Premiul I
Clasele 4-5
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Gafitescu Delia 50,62 Premiul I
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Clim Camelia 66,96 Premiul I
2 Clim Andrei 63,6 Premiul II
3 Gafitescu Beniamin 63,6 Premiul II
4 Gafitescu Denis Emanuel 56,56 Premiul III
Clasele 6-7
Nr. Crt. Concurent Punctaj
1 Paveliuc Adriana 96 Premiul I
2 Clim Otilia 81,47 Premiul II

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s