BETELINO: Rezultatele Concursului Biblic Talantul în Negoț 2018 (faza pe Regionala Suceava)

 

Faza pe Regionala Suceava (Suceava, Botoșani, Iasi, Bacau, Vaslui și Neamț) a Concursului Biblic Talantul în Negoț s-a desfășurat sâmbătă, 12.05.2018 la Biserica ELIM din Piatra Neamt, Județul Neamț.

Pentru faza națională s-au calificat toti cei care obținut premiul I, II și III. Faza națională pentru tineri și adulți va fi în perioada 25-27 mai la Brașov, iar pentru copii în perioada 6-8 iulie la Cluj.

Mai jos găsiți rezultatele obținute de participanți:

Rezultate regionala 2018 (scris)

Rezultate regionala 2018 (Memorare)

Concurenții calificați la faza pe județ a Concursului Biblic ”TALANTUL IN NEGOT” (2018)

gh

Varianta clasică (scris)

Clasele 2-3
Nr. Crt. Nume concurent
1 Hrebenciuc Edi Premiul I
2 Sandu Patricia Premiul II
3 Boghean David Premiul III
Clasele 4-5
Nr. Crt. Nume concurent
1 Mihai Andrei Premiul I
2 Stefanuca Damaris Premiul II
3 Sandu Naomi Premiul III
Clasele 6-7
Nr. Crt. Nume concurent
1 Pamparau Cosmin Premiul I
2 Morisca Liviu Premiul II
3 Boghean Filip Premiul III
Clasele 8-9
Nr. Crt. Concurent
1 Stefanuca Diana Premiul I
2 Mihai Beniamin Premiul II
3 Luculescu Andrei Premiul II
4 Pamparau Robert Premiul III
Clasele 10-11
Nr. Crt. Nume concurent
1 Pamparau Ionatan Premiul I
2 Asoltanei Alexandra Premiul II
3 Hreceniuc Mihaela Premiul III
18-25 ani
Nr. Crt. Nume concurent
1 Pamparau Costelus Premiul I
2 Nasaudeanu Crina Premiul II

Memorarea Scripturii

Clasele 4-5
Nr. Crt. Nume concurent
1 Hritcu Timeea Premiul I
2 Andronic Naomi Premiul II
3 Strugariu Natanael Premiul III
Clasele 6-7
Nr. Crt. Nume concurent
1 Vatamanu Diana Premiul I
2 Sarghi Claudia Premiul II
3 Andronic Bianca Premiul III
Clasele 8-9
Nr. Crt. Nume concurent
1 Stefanuca Monica Premiul I
2 Morica Marina Premiul I
3 Vatamanu Lorena Premiul II
4 Paval Daniela Premiul III
Clasele 10-11
Nr. Crt. Nume concurent
1 Morisca Lidia Premiul I
2 Sarghi Lorena Premiul II
3 Stan Naomi Premiul III
18-45 ani
Nr. Crt. Nume concurent
1 Adam Anamaria Premiul I
2 Nasaudeanu Tabita Premiul II
3 Nasaudeanu Crina Premiul III