Rezultatele Concursului Biblic TALANTUL ÎN NEGOȚ – faza pe biserică

Foto_faza pe biserica După mai multe luni de citire, studiere și memorare a Bibliei, a venit și prima zi a marei provocări de acumulare a Cuvântului în inimile noastre, care este ”viu și lucrător”. În data de 28.03.2015, copiii și tinerii din Biserica Penticostală BETEL, s-au întâlnit la prima fază a Concursului Biblic TALNTUL ÎN NEGOȚ, faza pe biserică. Cu emoții, bucurie și entuziasm au participat la acest concurs bilbic 63 de copiii și tineri. Concursul este la a XIII-a ediție, dar Scoala Duminicală ”BETELINO”  organizează concursul din anul 2008. Concurenții care s-au calificat la faza județeană a concursului sunt: Continuă lectura „Rezultatele Concursului Biblic TALANTUL ÎN NEGOȚ – faza pe biserică”

MEMORAREA SCRIPTURII – Rezultate Faza Judeteana

CLASELE 1-4
Premiul NUME ȘI PRENUME PUNCTAJ BISERICA/LOCALITATEA
I Calujac Luisa 397,84 (Bis. Speranţa, Suceava)
II Pamparău Alexia 393,85 (Bis. Plopeni, Suceava)
III Nichifor Edith 379,60 (Bis. Filadelfia, Suceava)

Continuă lectura „MEMORAREA SCRIPTURII – Rezultate Faza Judeteana”

TALANTUL IN NEGOT – Rezultate Faza Judeteana

CLASELE 2-3
Premiul NUME ȘI PRENUME PUNCTAJ BISERICA/LOCALITATEA
I  Cîrlan Cristian 90 (Bis. Nr. 1 Bosanci)
I  Onofraş Cristi 90 (Bis. Betel Iţcani, Suceava)
II  Filip Sorin 86,96 (Bis. Emanuel, Suceava)
III  Cîmpan Denisa 85 (Bis. Speranţa, Suceava)

 

CLASELE 4-5
Premiul NUME ȘI PRENUME PUNCTAJ BISERICA/LOCALITATEA
I Nichifor Edith 98 (Bis. Filadelfia, Suceava)
I Calujac Luisa 98 (Bis. Speranţa, Suceava)
II Filip Adrian 96 (Bis. Emanuel, Suceava)
III Ujeniuc Emanuel 94 (Bis. Speranţa, Suceava)
III Pamparău Robert 94 (Bis. Betel Dumbrăveni, Suceava)
III Nichifor Teodor 94 (Bis. Filadelfia, Suceava)
III Franciuc Sergio 94 (Bis. Mitocu Dragomirnei, Suceava)

Continuă lectura „TALANTUL IN NEGOT – Rezultate Faza Judeteana”

TALANTUL ÎN NEGOŢ – Concurenţii calificaţi la faza judeţeană

Imagine

Clasa a II a şi a III a
Nr. Ctr. Nume si prenume Punctaj obţinut
1 Pamparau Cosmin 86,00
2 Adam Filip Gabriel 61,00
3 Stefanuca Sebi 57,92

 

Clasa a IV a şi a V a
Nr. Ctr. Nume si prenume Punctaj obţinut
1 Stefanuca Diana 87,00
2 Ilie Sorin 84,31
3 Pamparau Robert 84,00

 

Clasa a VI a şi a VII a
Nr. Ctr. Nume Prenume Punctaj obţinut
1 Sandu Bianca 98,00
2 Pamparau Ionatan 88,48
3 Agachi Dana 63,48

 

Clasa a VIII a şi a IX a
Nr. Crt. Nume Prenume Punctaj obţinut
1 Pamparau Costelus 96,00
2 Istrate Cristian 88,40
3 Boghean Liviu 86,00

 

Clasa a X a şi a XI a
Nr. Ctr. Nume si prenume Punctaj obţinut
1 Pamparau Monica 98,00
2 Paval Simona 96,00
3 Dascalu Ana-Maria 87,28

 

 18 – 25 ani
Nr. Ctr. Nume si prenume Punctaj obţinut
1 Vatamanu Paula 77,00
2 Vatamanu Dorin 76,52
3 Ovidiu Nasaudeanu 75,00